Idid.lv
Tu – esi tas, ko tu dari…
«Tas, ko mēs darām, nosaka to, kādi mēs esam. Cilvēki izjūt centību un nejūt precizitāti. Tas ir saistīts ar cieņu vienam pret otru, tāpēc nolaidība ir necieņa pret sevi».
© Džonijs Aivs, Apple
Mani sauc Jevgenijs. Es esmu daudznozaru dizainers.
Mans uzdevums ir atrast un piedāvāt visefektīvāko, saprotamāko, ērtāko un, protams, skaisto problēmas risināšanas veidu.
Es nemāku “spēlēt” ar fontiem, es nedaru «kaut kā jautrāk”, es nevaru “padarīt to vēl lielāku”, jo “šeit viss ir svarīgs»…
Daiļrunīgi runāt un pārliecināt – var daudzi, bet, ja gala produkts nestrādā pienācīgā veidā, nav ērts un nav saprotams tam, uz ka viņš ir orientēts – kāda jēga no šādām runām?
Savā darbā es paļaujos uz lielu pieredzi un plašu zināšanas bāzi. Pamatoti pieeju pie tā vai cita risinājuma, cenšoties maksimāli iedziļināties procesa būtībā, lai iegūtu maksimāli kvalitatīvu rezultātu.
Mīlestība pret sīkumiem un detaļām, maksimāli pieejama un labi pazīstama, intuitīvi saprotama un labi lasāma – tie ir galvenie momenti, kuri var raksturot dizainu, ko es daru.
Kopumā es cenšos pastāvēt tā, kā uzskatu vajadzī un pareizi, labāk par vārdiem, par sevi, runā padarīti darbi.
Ja jūs tam piekrītat — sazinieties un es esmu pārliecināts, ka jūs jūs paliksiet apmierināti ar rezultātu!
Galvenie virzieni – logotipu un zīmolu stilu izveide un izstrāde (identity), plakāti, drukāšanas reklāma, web-dizains, interfeisi